Červen 2009

Michaele, NIKDY na tebe NEZAPOMENEME!!

26. června 2009 v 23:10 | kikismoliii |  Řádky ze života
Dneska by byl docela obyčejný den, jen kdyby se nestala včera v noci strašná věc. Zemřel jedinečný a nejlepší pěvecký umělec na světě!! A kdo? Přece Michael Jackson!! Bylo mu 50 (nedožitých 51) a zemřel na zástavu srdce. Prý se ho ještě asi hodinu a půl doktoři snažili oživit, ale marně. Když přijela sanitka, nedýchal, ale pak ho resuscitovali. V sanitce opět přestal dýchat. Navždy.
Je to neskutečné... jeden den si s radostí a obdivem posloucháte skvělé písničky jednoho nadaného zpěváka a druhý den se dozvíte, že umřel.
Podle mě to byl úžasný a dobrý člověk. Nevěřím ani jednomu z těch obvinění, které na Michaela hodili. A možná ho taky někteří odsuzujete kvůli tomu, že se nechal kompletně na plastice předělat (celkem prý prodělal asi 50 operací), ale bylo to jen a jen jeho rozhodnutí. Když nechtěl být tím, kým se narodil, byla to jeho věc, ale rozhodně není správné ho za to nějak odsuzovat a kritizovat. On si to nezaslouží.
Musím se přiznat, že nejsem Michaelova fanatická fanynka, ale vždycky jsem k němu chovala obdiv a jeho smrt mě docela rozesmutnila. Všechny, kteří ho aspoň trošku znali, je jeho smrt zasáhla a není se čemu divit. BYL TO KRÁL! A vždycky BUDE!! Byl velkou inspirací mnoha úspěšných a populárních umělců (zpěváckých i tanečních) a světe div se, i těch mladých, jako například Miley Cyrus! Jeho fantazie se odrážela ve všech lidech kolem něj a všech, co ho znali!
Byl jedinečný, nadaný, fantastický a dobrý! Všichni na něj budeme vzpomínat jako na toho nejlepšího z nejlepších, protože přesně takový on byl.
Teď mu už jen můžeme přát, aby se tam nahoře měl mnohem lépe a aby jeho hvězda svítila navždy!!

WE WILL ALWAYS LOVE YOU AND WE WILL NEVER FORGET YOU!!